ZIMSKI ŠPORTNI DAN RAZREDNE STOPNJE

V petek, 9.2.2018, na dan začetka zimskih olimpijskih iger, smo v pravem zimskem vzdušju imeli učenci razredne stopnje športni dan. Snega je bilo za igre več kot dovolj. Razporedili smo se na šolskem igrišču, v parku in na bližnjih travnikih. Igrali smo se igre zadevanja v tarčo, iskanje žogice v snegu, kotalili smo kepe in iz njih izdelali razne podobe, se kepali, metali po snegu, izdolbli snežne rove, se lovili …Vsa ustvarjalna domišljija je prišla na plan. Pod snegom smo odkrili tudi zaklad – zvončke. Ob takšni zatopljenosti v igro, smo kar pozabili na čas in na to, da imamo že mokra oblačila. Naše učiteljice so nas zato popeljale nazaj v šolo, kjer smo se preoblekli in pogreli s toplim čajem. Želimo si še več takšnih zimskih dogodivščin na snegu.

Za ogled galerije pritisnite na fotografijo.