Taborjenje tretješolcev v Varejah

V ponedeljek, 22.5.2017, smo se zbrali pred domom As. Prtljago, ki smo jo imeli zraven na taborjenje, smo odnesli v dom. Najprej smo si ogledali predstavitev mojega atija gospoda Mateja Krajnca. Razkazal nam je svoj poklic, poklic kriminalista. Povedal je precej stvari, ki jih nismo vedeli in še nikoli slišali. Potem smo odšli k atiju naše Ane Lie, h gospodu Alešu Šibila. Videli smo zanimive poizkuse, kako se znajdeš v primeru, če se izgubiš v naravi. Nato smo odšli v dom in si pripravili blazine, spalne vreče, vzglavnike … Ko smo si pripravili stvari, smo lahko odšli na igrišče, se igrali kar smo hoteli in počakali na večerjo. Pojedli smo večerjo in spet odšli na igrišče. Učiteljici sta povedali, da gremo na nočni pohod. Na pohodu sem hodila z Lucijo. Neo in Teo sta naju vso pot jezila. Ko smo se vrnili, smo imeli na igrišču POKAŽI KAJ ZNAŠ. Ko smo vsi nastopali, smo odšli v dom in se uredili za spanje. Učiteljica Dušanka nam je prebrala pravljico. Po pravljici smo zaspali. Ko smo se zjutraj zbudili, smo vse pospravili in odšli na igrišče. Čez približno eno uro smo imeli zajtrk. Z učiteljico smo zaplesali Zumbo. Imeli smo še igre, ki sta jih pripravili učiteljici. Potem smo se pripravili za odhod domov. Na pohodu smo se zabavali, smejali in imeli zelo lepo.

Pia Krajnc 3.a

Z ogled galerije pritisnite na fotografijo.