OTROCI POJEJO

V sredo, 17.5., ob 18. uri, so  se v Dornavski dvorani med najštevilčnejšimi navijači zbrali učenci petega in devetega razreda, da bi podprli Nika in Pijo Krajnc, ki sta s svojim talentom znova pometla s konkurenco. Navdušeno smo ploskali in navijali za oba, ter pokazali, da smo ponosni, da imamo taka učenca na naši šoli. Nik se je uvrstil še v superfinale, ki bo 11.junija. Tudi takrat bomo z avtobusom pospremili našega nadobudnega pevca, ki bo spet zbudil kakšno spečo srce s svojim lepim petjem in brenkanjem na kitaro.

Teja Svenšek, 9.B

Pia je bila odlična. Za njo smo 5.a in 5.b šli navijat v Dornavo. Šli smo z avtobusom, ki ga je organizirala OŠ Videm.

Imeli smo se lepo, čeprav Pia ni šla naprej, ampak za nas je bila zmagovalka.

Konkurenca je bila močna. Ko smo šli domov, je bila na avtobusu zabava s kitaro.

Hana Jeromel, 5.a