Šport in špas

V soboto, 11. maja 2019, bomo imeli športni dan, kamor vljudno vabimo tudi starše, dedke in babice, da se nam pridružite.

Ob  9. uri bo začetek dneva druženja in gibanja vseh generacij z geslom » 365 dni telovadimo mi«.  Kot vsako leto bomo organizirali pohod po daljši in krajši trasi, kolesarji z izpitom in tehnično brezhibnim kolesom ter potrebno opremo bodo kolesarili. Vse učenke in učenci se bodo zvrstili v planetariju do 12. ure. Za odrasle bo možnost obiska planetarija med 12.30  in 13.30 uro. V času druženja si bo možno izmeriti krvni pritisk in sladkor v krvi. Tudi letos bomo na koncu (12.00) razglasili najstarejšega in najmlajšega udeleženca ali udeleženko in najštevilčnejšo družino.
Ker smo vključeni v projekt »Prometna kača« in vzpodbujamo trajnostni način prihoda v šolo, šolskega prevoza ta dan NE bo.

Učenke in učenci z delavci šole se veselimo ponovnega druženja.