REZULTATI ŠOLSKEGA TEKMOVANJA IZ MATEMATIKE 2021

Na šolskem tekmovanju iz matematike, ki je potekalo 22. 4. 2021, je tekmovalo 138 učencev iz vseh razredov. 46 učencev je prejelo bronasto priznanje. Najboljši učenci (od 5. do 9. razreda), ki so dosegli več kot 80% vseh točk, se uvrstijo na državno tekmovanje.

DOBITNIKI BRONASTIH PRIZNANJ:

1. razred:
Anej Nikić, Nely Štrafela, Lara Vidovič, Ana Lampret, Luka Skok, Vid Skrbinšek, Nuša Šmigoc, Gaja Štelcer, Julija Trstenjak, Luka Verlak

2. razred:
Zala Kralj, Alja Podvršek, Vid Petek, Lan Arnuš, Lionel Stanislav Butolen, Neva Gorše, Ema Karas

3. razred:
Viktorija Murko, Matevž Pešak, Maks Šeruga, Nik Podgoršek, Špela Skok Vaupotič, Anže Šeliga

4. razred:
Zoja Spevan, Lana Horvat, Živa Dokl, Tilen Kralj, Lara Šori

5. razred:
Luka Klinc, Miha Medved, Neli De Medeiros Cafuta

6. razred:
Miha Belšak, Neja Kodrič

7. razred:
Eva Vidovič Sitar, Rebeka Murko, Julija Božičko, Nika Petek, Vid Krajnc, Hana Jeromel

8. razred:
Lana Vindiš, Timotej Štrucl, Gal Vidovič, Rok Vidovič

9. razred:
Eva Vidovič Malek, Lucija Vajda, Nejc Pauman

Na državno tekmovanje so se uvrstili učenci Luka Klinc 5.a, Miha Medved 5.a, Eva Vidovič Sitar 7.a, Rebeka Murko 7.a, Lana Vindiš 8.a, Eva Vidovič Malek 9.a in Lucija Vajda 9.a.

Državno tekmovanje bo potekalo v soboto, 15. 5. 2021, na naši šoli.

VSEM DOBITNIKOM PRIZNANJ IN NJIHOVIM MENTORJEM ČESTITAMO IN DRŽIMO PESTI ZA EKIPO UČENCEV NA DRŽAVNEM TEKMOVANJU.

Klementina Orešek
vodja tekmovanja