Starejši dečki osvojili 2. mesto tudi na področnem tekmovanju v odbojki

V ponedeljek, 9. januarja je v telovadnici osnovne šole Cirkovce potekalo področno tekmovanje v odbojki za starejše dečke. Udeležile so se ga štiri najboljše ekipe naše regije. Zraven naše šole so sodelovali tudi učenci iz osnovnih šol Cirkovce, Laporje in Poljčane.

Vse tekme na tem turnirju so bile zelo zanimive in izenačene. Gledalci so uživali ob borbeni igri tekmovalcev.

Na koncu so se zmage in uvrstitve na državno prvenstvo veselili učenci iz osnovne šole Cirkovce. Naši bojevniki so bili odlični drugi. Za našo šolo so nastopali: Luka Sitar, Teo Zupanič, Neo Flajs, Zal Hazenmali, Vid Krajnc, Marsel Jelen, Nik Serdinšek Klasić in Tim Lah.

Vsem tekmovalcem iskreno čestitamo!

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost