NOČ KNJIGE 2024

»VSEMU BOŠ KOS, LE POGUM MORAŠ ZBRATI,« je sporočilo zanimive in ganljive zgodbe, ki smo se je lotili na Noči knjige 2024. Z zavzetimi bralci četrtošolci in petošolci smo popoldan in večer preživeli ob poslušanju zgodb, branju, pripovedovanju ter ustvarjanju na temo prebranega. Ostrili smo svoje čute, se tudi razgibali, nahranili telo in duha ter se ob koncu umirili ob zanimivem animiranem filmu, ki nas je opomnil, da so zgodbe pomembne za vse nas in da nam dajejo tudi moč in pogum, da kaj naredimo. To pa smo spoznavali tudi ob slikanici Priklenjeni slon, ki nas pouči o privzgojeni nemoči in nas opogumlja za spremembe. Kljub (pre)kratki noči je za nami zanimivo druženje, polno razigranosti, pomembnih spoznanj in seveda knjig.

Vesna V. Pulko

Za ogled fotografij pritisnite TUKAJ.