Zimske radosti na Rogli

Ker v decembru zaradi neugodnih vremenskih razmer nismo mogli ostati v šoli v naravi več kot dva dni, smo jo prestavili na marec. Nastanjeni smo bili v mladinskem domu, kjer so sobe manjše. A vsi vemo, da se v vsakem slabem skriva nekaj dobrega.  Ob tem smo se učili tudi potrpežljivosti, in sicer ne le v sobah, ampak tudi vsak večer, ko smo čakali na vrsto v kopalnici, da smo se lahko umili.

Čeprav smo sedaj bili tam le štiri dni, je bila šola v naravi nepozabna. Večina se nas je neizmerno zabavala. Razveselilo nas je tudi, da nismo le smučali, ampak imeli tudi različne aktivnosti. To so plavanje, vožnja z adrenalinskimi sanmi, ogled filma, dejavnosti v telovadnici, sprehod po Poti med krošnjami, pohod ter vsak dan učna ura. Zabavali smo se tudi med prostim časom. Zadnji večer smo imeli predstavitve po sobah ter dobili diplome za uspešno opravljeno šolo smučanja. Na koncu je sledil ples, kjer smo se zelo zabavali.

(Eva, Rebeka)