Skoči na glavno vsebino

MLAJŠI DEČKI SO KVALITETNO ZASTOPALI NAŠO ŠOLO

V ponedeljek, 22.4.2024 je v Markovcih potekalo medobčinsko prvenstvo osnovnih šol v nogometu za mlajše dečke. Udeležili so se ga tudi učenci naše šole. V naši skupini so še sodelovale ekipe osnovnih šol Markovci, Dornava in Grajena. Naši so prvo tekmo zmagali, drugo igrali neodločeno tretjo pa izgubili. To žal ni bilo dovolj, da bi se uvrstili v finalni del turnirja. To je uspelo fantom iz osnovne šole Markovci, ki so zmagali vse tri tekme. Naši učenci so dali vse od sebe in bili enakovredni nasprotnik vsem ekipam.

   Za našo šolo so nastopali:

  1. Antal Gerečni Goričan
  2. Tilen Kmetec
  3. Jan Krajnc
  4. Ramiz Kamberović
  5. Tilen Kralj
  6. Nino Slodnjak
  7. Patrik Krajnc
  8. Leo Stopajnik
  9. Jernej Milkovič

Fantom želim veliko uspeha v bodoče.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost