Izposoja v šolski knjižnici

Obveščamo vas, da bo do nadaljnjega ob torkih možna izposoja (oz. vračiloknjig iz šolske knjižnice za učence od 4. do 9. razreda (učenci 1. VIO si bodo knjige lahko izposodili v šoli v času pouka).
Oboje bo potekalo v skladu s higienskimi predpisi in ob vseh varnostnih ukrepih.
Vstop v šolo ni dovoljen, zato bo prevzem možen pri vhodu v šolo, in sicer po sledečem urniku:

PŠ Leskovec: od 8.30 do 9.15
OŠ Videm: od 12.00 do 13.30

Za prevzem (oz. vračilo) naj učenci (ali starši) pozvonijo pri vratih šole Videm oziroma pokličejo na tel. št. 02-761-94-16 (v Leskovcu).

Zaradi zagotavljanja varnostnih ukrepov je potrebna rezervacija gradiva, in sicer:
– na e-naslov: vesna.voglar@solavidem.si
– ali na tel. št.: 02-761-94-16.
V primeru nejasnosti ali kakršnega koli vprašanja pokličite na navedeno telefonsko številko (02-761-94-16).

Dodatne informacije lahko najdete na šolski spletni strani – šolska knjižnica.

Prosimo, da ob prevzemu knjig pred šolo poskrbite za medsebojno varnostno razdaljo.

Knjižničarka